جن از دیدگاه قران و روایات و صاحبنظران
جاسم ثعلبی کارشناسی دینی و عربی مطالب زیر پایان نامه ی اینجانب می باشد و در مدت 8 ماه جمع آوری نمودم .
نويسندگان

 

      با حول و قوه ّی الهی ای کتاب را در مورخه 30/03/1389 جمع بندی کردم چنانچه خطایی هست پوزش می طلبم چون انسان جایز الخطاست از تمام دوستانی که در جمع آوری کتب و مطالب همکاری کردند تشکر می نمایم .

 

      عزیزانی که به مطالب این کتاب علاقه مند شدند شما ها را به خداوند خالق کل مخلوقات قسمتان می دهم کاری که انجام می دهید طبق دستورات دین مبین اسلام و خلاف کتاب مقدّس قرآن نباشد.و کاری نکنید که خلق الله ناراحت شوند ،بلکه قیامتی در پیش است و حساب و کتابی در کار است ،در صورت تخلف شما دوست عزیز گرفتار عذاب دنیوی و اوخروی خواهید شد.

 

     همه ما در روز حساب باید خوابگوی اعمال و افعال خودمان باشیم و اگر کار غیر منطقی را انجام بدهیم به نتیجه نمی رسد و وبال آن به شخص شما و خانواده ات باز خواهد گشت و وضعیت خانوادگی شما متزلزل خواهد کرد.

 

     اینجانب در قسمت ادعیه روش کار و ساعات و روزها و بخورات را مشخص کردم با رعایت این اصول با هر نسخه ی از هر کتابی در هر کاری که باشد می توانید کار کنید.

 

    قبل از شروع کارتان از استاد معروفی مجوز کتبی با دادن تعهد شفاهی یا کتبی و قسم معروف باید داشته باشید .

 

    از خوانندگان و دوست داران این علم خواهشمندم اگر به نتیجه ای رسیدید راز نگه دار باشید چنانکه رازتان را فاش کردید دیگر اجابتی از نسخه ی مستعمل نخواهید گرفت.

 

بعضی از کلید های نتایج شما در خواب می بینید آن رموز را حفظ کنید.

 

     در هنگام انجام عزیمت یا کاری اگر بدنتان به لرزش در آمد نتیجه ی حضور روحانیت آن نسخه می باشد نترسید و با خوشرویی طلبتان را از آنها بخواهید.

 

   در اول کار صرف عمار و در پایان کار صرف روحانیت و دعوت عمار به باز گشت در محل یادتان نرود. دعا گوی ما باشید در دنیا و آخرت .

                   

    خداوندا من انسانم و ممکن است در مطا لب این کتاب کوتاهی کمی یا زیادی از حد بکار بردم از شما تقاضای مغفرت را دارم .  خداوندا راه رستگاری را به همه مسلمانان جهان عنایت فرما .

با آرزوی موفقّیّت برای همه دوستان و خوانندگان .

     جاسم ثعلبی (سواری) رشته کارشناسی دینی و عربی آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز .(پایان نامه ی دوره ی کارشناسی)

[ ۱۳٩٠/۸/۳٠ ] [ ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ ] [ جاسم ثعلبی ]
درباره وبلاگ

لیسانس دینی و عربی × نویسنده و محقق و دارای جند کتاب چاپ شده ×فرهنگی و شاعر به زبانهای عربی و فارسی می باشم . در این روز سعید عید الله/ مرا در خلوتی تنها سپردند/ نه فرزندی کنارم شد نه همدم/ کجا رفتند و تنهایم نمودند/ دلم لبریز گشت از دست یاران/ زمان و حاسدان از من ربودند/ خدایا کس ندارم جز به فریاد/ هزاران قصه و شعری سرودند/ تویی دارم و گویم التماست/ بگیر این روح تا خاکش فزودند/ شنیدم بی وفایی در میان نیست/ ولیکن جز وفا داران نبودند/ بکلاریوس فی اللغه العربیه × کاتب و محقق × و ناشر کتب اشعارفی الغه العربیه و الفارسیه × مدرس دبسک جوز من شعرک ولا تکتب لی من هجرک ولک ناسی الگلب ضچرک اضنک مشتبه چنک مو انه الضعت منک اذا ما عرفتنی اسمک کفنی ارجوک من شرک ابشرنک ولک تهلک عشر اسنین لو تکتب اسهرنک اذا اتحب اشعاری اهوای یومیه ادزلک اذا تذکر حبیک دوم دگللی من هو انه خل ابوسنک × من اشعار جاسم امحمد حسانی www.shereno.ir/17130 اینجانب جاسم ثعلبی دارای مدرک کارشناسی دینی و عربی از هفت سالگی عاشق شعر وادبیات فارسی و عربی گشتم. از جمله کتاب های چاپ شده عبارتند از: 1- اصوات الریفیه نابعه من العمه والمچریه 2-کتاب سوالف و حزورات مجالس اهلنه 3- کتاب دیوان الثعلبی الحسانی 4- کتاب نفحات الساریه نابعه من العمه و المچریه 5-ابو ذیات الحسانی الساری 6-فی رثاء عطاشه کربلا 7- حب و محبه 8- العاب اطفال قریة العمه 9- دیوان الغرام 10- الامثال و الحکم الحسانی الساری می باشند. از جمله کتابهای به زبان فارسی عبارتند از : 1-گنجینه ی شعر نوای جنوب 2-جن از دیدگاه قران وروایات و نویسندگان این کتاب رساله ی اینجانب در ضمن خدمت اهواز می باشد 3-کتاب طنین شبهای کارون 4- کتاب نوای زندگی 5- کتاب نوای کرخه 6- کتاب غرش کرخه و کارون 7- کتاب فرشته ی جنوب که کار مشترک با شاعر فریال منصوری 8-کتاب گذر گاه طوفانی 9- کتاب نم نم باران 10-کتاب نیم نگاه 11-کتاب اخرین دیدار 12-امثال و حکم 13-مدرسه عشق 14-پایتخت تنهایی 15- لب تشنگان کربلا 16- نغمه های شط نیسان 17- درد انتظار 18- طلوع فجر /سروده های انقلاب 19-نغمه های هور العظیم 20-دیار غربت 21-ترانه های بهار خوزستان 22-غزل های حسانی ساری 23-کلبه ی شادیها 24- گمشده 25- دیدار در ماه 26- ماه تابان کتب نامبرده ی فوق سر نوبت تایید برای چاپ می باشند. تنوع در اشعارم با حضورم در صحنه های زندگی مشهود است وتنهایی را دوست دارم و بیشتر اشعارم در تنهایی می سرایم. با توجه به درخواست دوستان در حال حاضر در یکی از نواحی اموزش و پرورش شهرستان اهواز انجام وظیفه می نمایم و در پست های مختلفی خدمت نمودم. اکثر اشعارم با چشم می بینم و به زبان شعر در می اورم. www.jasemsalabi.persianblog.ir www.jasemsalaby.persianblog.ir www.jasemhasani.persianblog.ir www.jasem1340.blogfa.com www.jasem. ehsanhasani15@yahoo.com
امکانات وب

mouse code|mouse code

كد ماوس